Partneriai

ADVOKATŲ KONTORA
KTU

Apie mus

img

„Elektros unija“ yra elektros energijos vartotojus vienijanti uždaroji akcinė bendrovė. Vienas svarbiausių jos veiklos tikslų – susivienijus palankiausiomis sąlygomis iš nepriklausomų tiekėjų pirkti elektros energiją. Juk ir pats žodis unija (lot. unio) reiškia susivienijimą - istoriškai į uniją jungėsi stiprios monarchinės valstybės. Pradinė „Elektros unijos“ veikla pasiteisino.

Unija buvo įsteigta pradėjus šalyje liberalizuoti elektros ūkį, kai įstatymu buvo numatyta elektros energijos vartotojams, kurių objekto leistinoji naudoti galia didesnė ar lygi 400 kW, pirkti elektros energiją iš nepriklausomų elektros energijos tiekėjų.

Pirmieji „Elektros unijos“ veiklos metai suteikė tikėjimo, kad esame pajėgūs atlikti ir daugiau funkcijų, padėti vieni kitiems ir kitais klausimais. Todėl įkurta interneto svetainė www.elektrosunija.lt, kuri suteiks dar daugiau naudos. Kaip yra pasakęs žinomas austrų rašytojas Stefanas Cveigas, dideli ir geri darbai telkia žmones. Tikime, kad susibūrę į uniją mes taip pat atliksime daug gerų darbų ir sau, ir savo partneriams.

Tarpininkavimo paslauga - kviečiame jungtis į uniją įmones, kurios perka elektros energiją. Tarpininkavimo mokestis – simbolinis. Jis skirstomas pagal elektros suvartojimą.

Prekyba - prašome aktyviai dalyvauti ir svetainėje siūlyti nenaudojamus prietaisus, įrengimus, taip pat siūlyti, reklamuoti ir naujus įrengimus, naudojamus energetikoje.

Paslaugos - kviečiame rekomenduoti įvairių specializacijų projektuotojus, energetikus, tiekėjus ir kitus specialistus bei bendroves, kurios siūlytų savo paslaugas ir prekes.

Akcijos - kviečiame anksčiau negu kitiems pirkėjams pradėti vieni kitiems taikyti įvairias savo įmonių vykdomas akcijas, pasiūlyti didesnes nuolaidas, taikyti mažesnius paslaugų tarifus, įkainius bei kita.

Jūsų mintys - čia siūlome reikšti savo mintis ir net pačias netikėčiausias idėjas kurios būtų naudingos

Administratorė - šioje rubrikoje su mūsų portalo lankytojais bendraus www.elektrosunija.lt administratorė.

 

 

Reklama

img
img
img
img